fbpx
image
hl1

Jau kopš 2010. gada veiksmīgi nodarbojamies ar bērnu izglītošanu un attīstību. Mūsu programmas ir LICENCĒJA Izglītības departaments. Visas nodarbības ir vērstas uz bērna harmonisku vispusīgu attīstību, intelektuālās, izziņas un estētiskās sfēras veidošanos.

Mēs esam priecīgi jums piedāvāt:

rounded_img

Unikālās metodes

Savā darbā mēs izmantojam metodes, kas ļauj vadīt nodarbības rotaļīgi, aizraujoši, dinamiski. Mēs nepārvēršam savas klases par “otro” skolu vai bērnudārzu! Mūsu attīstības skolā bērni atpūšas, kustas, spēlējas, dejo, bet tajā pašā laikā nemitīgi attīstās un mācās!

rounded_img

Individuāla pieeja

Nodarbības notiek mazās grupās. Mēs cenšamies apņemt katru bērnu ar uzmanību un rūpēm. Visas spēles un uzdevumi tiek izvēlēti, ņemot vērā bērnu individuālās īpašības. Katram bērnam izvēlamies grupu, ņemot vērā viņa vecumu un prasmes. Ir iespēja vadīt individuālās nodarbības.

rounded_img

TIEŠSAISTES NODARBĪBAS

Mūsu nodarbības ir tiešsaistē. Bērns tos var apmeklēt no jebkuras vietas pasaulē, izvēloties sev ērtāko laiku. Tiešsaistes nodarbības mūsu attīstības skolā ir efektīvi un nekādā ziņā nav zemākas par klātienes nodarbībām.